Akce na prodloužený víkend

Vážení hosté, přijeďte k nám na prodloužený víkend 27.-30. září. Lákavá je cena ubytování 350 Kč osoba/noc při plném obsazení dvou-, tří- nebo čtyřlůžkového pokoje. Zároveň máte možnost zakoupit se slevou vstupenky na Stezku korunami stromů a 15% slevu na polopenzi.

Z Pošty do korun stromů

Vážení hosté, připravili jsme si pro vás speciální nabídku, kdy každému ubytovanému na tři a více nocí v měsíci srpnu dáme jako dárek vstupenku na Stezku korunami stromů. Stezka je od nás vzdálená přibližně 5 minut autem na jižním svahu Černé hory. Akce se nevztahuje na ubytované na přistýlce. Akce platí pro objednávky přijaté od 26.7.2018

Sportovní prostředí

Hotýlek Pošta, nabízející romantické prostředí na jedné z krkonošských cyklotras, vám poskytne zázemí pro vaše horské sportovní vyžití. Množství turistických tras uspokojí náročné horaly i ty, kteří se chtějí projít krásnou přírodou. Hostům je také k dispozici sportovní zázemí našeho partnerského hotelu Aurum (dostupnost služeb v požadovaném termínu je třeba ověřit na recepci). Těm, kteří u nás nejsou ubytovaní, můžeme nabídnout alespoň posezení s přáteli na letní terase, v restauraci či salónku, kde mají na výběr jídla české kuchyně.

Celoroční zvýhodněné balíčky

Týdenní a víkendové pobytové balíčky zahrnují ubytování, stravování a řadu dalších služeb za zvýhodněných finančních podmínek.

Výhodný víkend v Krkonoších.  

Výhodný týden v Krkonoších.  

Tradiční balíčky

 

 

Mobil:    +420 731 698 681
E-mail: rezervace@hotel-posta.cz

Černý Důl 77
543 44 Černý Důl
Česká republika