Přijímáme objednávky na letní sezónu 2019

 

Aktivní léto na Poště

Hotel Pošta pro vás letošní léto nabízí sportovní zázemí. Na venkovním hřišti jsou k dispozici tenisový kurt a víceúčelové hřiště, na kterém je možné si zahrát například nohejbal, basketbal a volejbal. Zázemí je tvořeno Sportbarem a altánem s ohništěm. Pro naše malé hosty máme na venkovním dětském hřišti  brouzdaliště a řadu atrakcí jako například trampolínu, houpačky, skluzavky a prolézačky. Na depandaci Jáma je možné využít dvě kuželkové dráhy, čtyři kulečníkové stoly, šipky a stolní fotbal.
Více informací o podmínkách využití sportovišť a herny Jámy vám poskytne naše recepce.

 

Sportovní prostředí

Hotýlek Pošta, nabízející romantické prostředí na jedné z krkonošských cyklotras, vám poskytne zázemí pro vaše horské sportovní vyžití. Množství turistických tras uspokojí náročné horaly i ty, kteří se chtějí projít krásnou přírodou.

Pro zpříjemnění pobytu Vám můžeme nabídnout tyto aktivity: fitness, tělocvičnu, masáže, sportoviště se dvěma kurty, sportbarem, altánem vhodným pro posezení, nebo grilování, dále venkovní dětské hřiště s bazénem a celou řadou atrakcí pro vaše děti, nebo hernu kde si lze zahrát kuželky, kulečníky šipky či stolní fotbálky v depandanci Jáma.

Sportoviště je možné po předchozí rezervaci využít i pro veřejnost a všechny návštěvníky Černého Dolu.

 

Celoroční zvýhodněné balíčky

Týdenní a víkendové pobytové balíčky zahrnují ubytování, stravování a řadu dalších služeb za zvýhodněných finančních podmínek.Tradiční balíčky

 

 

Mobil:    +420 731 698 681
E-mail: rezervace@hotel-posta.cz

Černý Důl 77
543 44 Černý Důl
Česká republika