Silvestr 2018

Prožijte Silvestr v poklidném prostředí hotelu Pošta v Krkonoších. Připravili jsme pro vás bohatý silvestrovský program.. Více informací o programu a cenách naleznete zde.

 

Prožijte Vánoce v Černém Dole

Prožijte svátky vánoční v poklidném prostředí hotelu Pošta v Krkonoších. Připravili jsme pro vás Vánoční pobyt se štědrovečerní večeří, vánočním cukrovím, svařeným vínem a tradiční výzdobou. Děti se mohou zabavit v dětském koutku. Více informací o programu a cenách naleznete zde.

Přijímáme objednávky na zimní sezónu 2018/2019


Sportovní prostředí

Hotýlek Pošta, nabízející romantické prostředí na jedné z krkonošských cyklotras, vám poskytne zázemí pro vaše horské sportovní vyžití. Množství turistických tras uspokojí náročné horaly i ty, kteří se chtějí projít krásnou přírodou. Hostům je také k dispozici sportovní zázemí našeho partnerského hotelu Aurum (dostupnost služeb v požadovaném termínu je třeba ověřit na recepci). Těm, kteří u nás nejsou ubytovaní, můžeme nabídnout alespoň posezení s přáteli na letní terase, v restauraci či salónku, kde mají na výběr jídla české kuchyně.

Celoroční zvýhodněné balíčky

Týdenní a víkendové pobytové balíčky zahrnují ubytování, stravování a řadu dalších služeb za zvýhodněných finančních podmínek.

Výhodný víkend v Krkonoších.  

Výhodný týden v Krkonoších.  

Tradiční balíčky

 

 

Mobil:    +420 731 698 681
E-mail: rezervace@hotel-posta.cz

Černý Důl 77
543 44 Černý Důl
Česká republika