Akce na prodloužený víkend

Vážení hosté, přijeďte k nám na prodloužený víkend 27.-30. září. Lákavá je cena ubytování 350 Kč osoba/noc při plném obsazení dvou-, tří- nebo čtyřlůžkového pokoje. Zároveň máte možnost zakoupit se slevou vstupenky na Stezku korunami stromů a 15% slevu na polopenzi.


Prodloužený říjnový víkend (halloween)

Milí hosté, poslední říjnový víkend je prodloužený a spojený s podzimními prázdninami. 26. až 30. října vás zveme k nám do Černého dolu. Ve spolupráci s hotelem Aurum bude v sobotu (27.10.) probíhat halloweenský program, jehož součástí je vyřezávání dýní a jejich večerní rozsvícení. Mimo to je pro děti připraven animační program. Více info naleznete zde.


Přijímáme objednávky na zimní sezónu 2018/2019


Sportovní prostředí

Hotýlek Pošta, nabízející romantické prostředí na jedné z krkonošských cyklotras, vám poskytne zázemí pro vaše horské sportovní vyžití. Množství turistických tras uspokojí náročné horaly i ty, kteří se chtějí projít krásnou přírodou. Hostům je také k dispozici sportovní zázemí našeho partnerského hotelu Aurum (dostupnost služeb v požadovaném termínu je třeba ověřit na recepci). Těm, kteří u nás nejsou ubytovaní, můžeme nabídnout alespoň posezení s přáteli na letní terase, v restauraci či salónku, kde mají na výběr jídla české kuchyně.

Celoroční zvýhodněné balíčky

Týdenní a víkendové pobytové balíčky zahrnují ubytování, stravování a řadu dalších služeb za zvýhodněných finančních podmínek.

Výhodný víkend v Krkonoších.  

Výhodný týden v Krkonoších.  

Tradiční balíčky

 

 

Mobil:    +420 731 698 681
E-mail: rezervace@hotel-posta.cz

Černý Důl 77
543 44 Černý Důl
Česká republika